Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-02-27
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: pszczyński, Goczałkowice-Zdrój, Śląskie, Polska
Nauczyciel współorganizujący kształcenie ucznia w klasie V szkoły podstawowej

Wymagania:
Kwalifikacje do pracy z dzieckiem ze spektrum autyzmu

Zakres obowiązków:
Zgodnie z Kartą Nauczyciela

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkola@sp1goczalkowice.pl

322127189
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami