Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-03-01
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: świecki, Gródek, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Wakat na rok szkolny 2024/2025 (od 1 września 2024 do 31 sierpnia 2025) w wymiarze pełnego etatu.

Wymagania:
1. Obywatelstwo polskie (wymóg ten nie dotyczy obywateli państwa członkowskiego Unii
Europejskiej, Konfederacji Szwajcarskiej lub państwa członkowskiego Europejskiego
Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) - strony umowy o Europejskim Obszarze
Gospodarczym).
2. Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym i kwalifikacje do
zajmowania stanowiska nauczyciela współorganizującego kształcenie.
3. Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystania z pełni praw publicznych.
4. Niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie lub umyślne przestępstwo skarbowe.
5. Przeciwko kandydatowi nie toczy się postępowanie karne w sprawie o umyślne
przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub postępowanie dyscyplinarne.
6. Niekaralność karą dyscyplinarną, o której mowa w art. 76 ust. 1 pkt 3 Karty Nauczyciela,
albo karą dyscyplinarną, o której mowa w art. 76 ust. 1 pkt 4 Karty Nauczyciela.

Zakres obowiązków:
1. Wykonywanie obowiązków nauczyciela współorganizującego kształcenie i prowadzenie odpowiedniej dokumentacji.
2. Wykonywanie innych czynności wynikających z planu pracy.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Szkoła Podstawowa
ul. Szkolna 5
86-140 Gródek

Tel. kontaktowy 604 591 066 lub 52 33 16 836
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁEM PRZEDSZKOLNYM IM.PROF.ALFONSA HOFFMANNA W GRÓDKU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami