Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-03-01
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Nowa Huta, Małopolskie, Polska
Przedszkole poszukuje nauczyciela wspomagającego do pracy z dzieckiem z autyzmem.
Potrzebujemy kogoś codziennie od godz. 9:00, jednak ilość godzin jest do ustalenia.

Wymagania:
Kwalifikacje wymagane do pracy z dziećmi z autyzmem.

Zakres obowiązków:
Współorganizowanie kształcenia, pomoc dziecku podczas pobytu w placówce.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
avia@podmagnolia.pl

666080707
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE "POD MAGNOLIĄ" NR 6 W KRAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami