Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-03-12
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: krakowski, Łuczyce, Małopolskie, Polska
praca z dzieckiem 4-letnim z niepełnosprawnością sprzężoną: autyzm i niepełnosprawność ruchowa

Wymagania:
dyplom ukończenia studiów magisterskich/licencjackich z zakresu pedagogiki specjalnej

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć terapeutycznych i rewalidacyjnych, prowadzenie wspólnie z innymi nauczycielami zajęć edukacyjnych oraz realizowanie wspólnie wraz z nimi zintegrowanych działań i zajęć określonych w indywidualnym programie edukacyjno-terapeutycznym, udzielanie pomocy nauczycielom, specjalistom i wychowawcom w doborze form i metod pracy z uczniami niepełnosprawnymi.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spluczyce@op.pl

email: spluczyce@op.pl
kontakt telefoniczny: 123871601, 798338934
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W ŁUCZYCACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami