Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-03-14
Wygasa: 2024-08-05
  • Miejsce: słubicki, Rzepin, Lubuskie, Polska
Przydział czynności w klasach szkoły podstawowej lub liceum ogólnokształcącym Możliwość przydziału godzin ponadwymiarowych w przypadku dodatkowych kwalifikacji nauczyciela lub zajęć z uczniami posiadającymi orzeczenie o kształceniu specjalnym

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym na kierunku zgodnym z przydziałem czynności lub studia podyplomowe

Zakres obowiązków:
Obowiązki wynikające z zadań nauczyciela współorganizującego kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zsorzepin@wp.pl

kontakt telefoniczny 95 759 63 48 lub mailowy zsorzepin@wp.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ W RZEPINIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami