Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-03-14
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: legionowski, Legionowo, Mazowieckie, Polska
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszklnego Nr 2 w Legionowie zatrudni nauczyciela współorganizującego kształcenie w pełnym wymiarze od 01.09.2024.

Wymagania:
wykształcenie zgodne z kwalifikacjami do zajmowanego stanowiska, przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
zgodnie z zajmowanym stanowiskiem

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: sekretariat2@zsp2.legionowo.pl lub osobiste złożenie aplikacji w sekretariacie szkoły.

tel. 227742754
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY NR 2 W LEGIONOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami