Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-03-18
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Poznań, Poznań-Nowe Miasto, Wielkopolskie, Polska
Praca jako nauczyciel współorganizujący w przedszkolu integracyjnym.

Wymagania:
Studia wyższe na kierunku pedagogika specjalna

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć rewalidacyjnych
Wspomaganie pracy nauczyciela prowadzącego zajęcia
Dostosowywanie zadań i działań do możliwości i umiejętności dzieci niepełnosprawnych
Odpowiedni dobór, treści, metod i form pracy do możliwości rozwojowych dzieci
Sporządzanie dokumentacji pedagogicznej oraz IPET-ów

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p53@poznan.interklasa.pl

tel. 605 372 192
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 53 IM. "KOSZAŁKA OPAŁKA"
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami