Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-03-20
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: miechowski, Miechów, Małopolskie, Polska
Zatrudnienie od zaraz do 21 czerwca 2024 roku w wymiarze 0,5 etatu z możliwością przedłużenia na kolejny rok szkolny.

Wymagania:
Kwalifikacje do pracy z dzieckiem ze spektrum autyzmu.

Zakres obowiązków:
Praca na stanowisku nauczyciel współorganizujący kształcenie z uczniem ze spektrum autyzmu w klasie czwartej szkoły podstawowej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Miechowie
os. Sikorskiego 15A
32-200 Miechów

413830597
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. M. KONOPNICKIEJ W MIECHOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami