Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-03-25
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: tczewski, Rajkowy, Pomorskie, Polska
Oferta na stanowisko nauczyciela współorganizującego kształcenie

Wymagania:
Kwalifikacje z zakresu pedagogiki specjalnej, mile widziane kwalifikacje do pracy z osobami ze spektrum autyzmu

Zakres obowiązków:
Pomoc i wsparcie udzielane uczniowi w trakcie zajęć realizowanych w szkole w klasie drugiej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zkiwrajkowy.pl

58 536 1781
Nazwa placówki: ZESPÓŁ KSZTAŁCENIA I WYCHOWANIA W RAJKOWACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami