Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-03-26
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Żoliborz, Mazowieckie, Polska
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 288 w Warszawie zatrudni nauczyciela wspomagającego do grupy integracyjnej. Grupy liczą od 3-5 dzieci o orzeczeniami.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe na kierunku pedagogiki specjalnej

Zakres obowiązków:
Prowadzenie wspólnie z innymi nauczycielami zajęć edukacyjnych oraz realizowanie wspólnie wraz z nimi zintegrowanych działań i zajęć określonych w indywidualnym programie edukacyjno-terapeutycznym.
uczestnictwo w pracach zespołu sporządzającego WOPFU i IPET;

analiza dostarczonej do placówki dokumentacji ucznia;

prowadzenie dokumentacji pracy z uczniem;

koordynacja regularnych kontaktów placówki z rodzicami ucznia;

pomoc uczniowi podczas zajęć dydaktycznym w ustalonym indywidualnie zakresie

wsparcie w zakresie aktywizacji ucznia do pracy, budowie motywacji i samooceny, dostarczanie inspiracji do rozwoju zainteresowań;

pomoc w komunikacji ucznia z nauczycielami i kolegami;

prowadzenie dokumentacji pracy ucznia, w tym dziennika zajęć

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p288@eduwarszawa.pl

22 633 90 82
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 288
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami