Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-03-26
Wygasa: 2024-04-30
  • Miejsce: piaseczyński, Jazgarzew, Mazowieckie, Polska
Dyrekcja SP w Jazgarzewie zatrudni w pełnym wymiarze godzin nauczyciela współorganizującego kształcenie w roku szkolnym 2024/2025 na zastępstwo.

Wymagania:
wykształcenie wyższe kierunkowe (oligofrenopedagogika, pedagogika specjalna, spectrum autyzmu)

Zakres obowiązków:
nauczyciel współorganizujący kształcenie w klasach I-VIII

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@spjazgarzew.pl

227567251
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KSIĘDZA KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO PRYMASA TYSIĄCLECIA W JAZGARZEWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo