Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-03-26
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Żoliborz, Mazowieckie, Polska
Nauczyciel współorganizujący kształcenie do dziecka z orzeczeniem w grupie 5/6 latków

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe - pedagog specjalny

Zakres obowiązków:
m.in: wspieranie wychowanka w bieżącej pracy adekwatnie do jego potrzeb, dostosowując metody i formy pracy do wymagań działań dydaktycznych lub zachowania wynikających z niepełnosprawności i ograniczeń; prowadzenie wspólnie z nauczycielami i specjalistami pracy wychowawczej i zintegrowanych działań i zajęć edukacyjnych określonych w programie

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p433@eduwarszawa.pl

sekretariat przedszkola 22/277 22 22 w godzinach 8:00 - 16:00
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 433
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami