Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-03-26
Wygasa: 2024-07-19
  • Miejsce: łomżyński, Drozdowo, Podlaskie, Polska
Stanowisko nauczyciela współorganizującego kształcenie uczniów niepełnosprawnych.

Wymagania:
Studia magisterskie lub podyplomowe w zakresie pedagogiki specjalnej.

Zakres obowiązków:
Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów niepełnosprawnych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkola@spdrozdowo.gminapiatnica.pl

862192022
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. RODZINY LUTOSŁAWSKICH W DROZDOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo