Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-03-27
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Koszalin, Koszalin, Zachodniopomorskie, Polska
Przedszkole zatrudni nauczyciela współorganizującego kształcenie specjalne do pracy z dzieckiem z orzeczeniem o kształceniu specjalnym.

Wymagania:
Studia kierunkowe oraz z zakresu pedagogiki specjalnej lub studia podyplomowe z zakresu edukacji i wspomagania (pedagogiki specjalnej) ze spektrum autyzmu, w tym Aspergera

Zakres obowiązków:
współorganizacja kształcenia specjalnego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole10koszalin@wp.pl lub kamilla.ber@edukacja.koszalin.pl

943423354
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 10 IM. MISIA USZATKA W KOSZALINIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami