Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-02
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Włochy, Mazowieckie, Polska
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 66 im. ks. Juliana Chrościckiego w Warszawie (dzielnica Włochy) zatrudni nauczyciela współorganizującego kształcenie dla ucznia z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego.

Wymagania:
Ukończone studia/studia podyplomowe na kierunku pedagogika specjalna.

Zakres obowiązków:
Wspomaganie ucznia z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sp66.waw.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 66 IM. KS. JULIANA CHROŚCICKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami