Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-03
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: m. Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Kwalifikacje z zakresu pedagogiki specjalnej, praca z uczniem z afazją. Mile widziane ukończone studia z zakresu oligofrenopedagogiki.
Praca od zaraz.

Wymagania:
magister z przygotowaniem pedagogicznym
Komunikatywność, empatia, asertywność, umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:
Praca z uczniem z afazją

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp17@oswiata.tychy.pl

322273210
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami