Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-04
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: kościański, Bonikowo, Wielkopolskie, Polska
Dyrektor Zespołu Szkól w Bonikowie zatrudni nauczyciela wspomagającego ucznia ze spektrum autyzmu.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe pedagogiczne w zakresie pedagogiki specjalnej w zakresie pracy z dziećmi w spektrum autyzmu.
Wykształcenie wyższe pedagogiczne i ukończone studia podyplomowe w zakresie terapii i edukacji osób z autyzmem lub studia podyplomowe w zakresie edukacji i rehabilitacji osób ze spektrum autyzmu

Zakres obowiązków:
Wspomaganie ucznia klasy V.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spbonikowo@poczta.onet.pl

655129501
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ GMINY KOŚCIAN PRZEDSZKOLE I SZKOŁA PODSTAWOWA W BONIKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo