Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-09
Wygasa: 2024-06-14
  • Miejsce: m. Chorzów, Chorzów, Śląskie, Polska
Przedszkole nr 9 z oddziałami integracyjnymi przyjmie do swego zespołu osobę kreatywną i odpowiedzialną na stanowisko nauczyciela/ nauczyciela wspomagającego. Istnieje możliwość przekształcenia umowy na zastępstwo w umowę za osobę odchodzącą na emeryturę.

Wymagania:
kwalifikacje do pracy na stanowisku nauczyciela przedszkola i nauczyciela współorganizującego kształcenie, dyspozycyjność, odpowiedzialność, kreatywność, umiejętność pracy w grupie.

Zakres obowiązków:
Praca z dzieckiem z orzeczeniem, praca z całą grupą.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p9@chorzow.eu

32 2411772
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 9
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo