Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-09
Wygasa: 2024-06-03
  • Miejsce: poznański, Puszczykowo, Wielkopolskie, Polska
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Puszczykowie zatrudni nauczyciela współorganizującego proces kształcenia z kwalifikacjami (pedagogika specjalna) do pracy z uczniem.

Wymagania:
Studia licencjackie lub magisterskie lub podyplomowe z zakresu pedagogiki specjalnej.

Zakres obowiązków:
uczestnictwo w pracach zespołu sporządzającego WOPFU i IPET, analiza dostarczonej do placówki dokumentacji ucznia, prowadzenie dokumentacji pracy z uczniem, koordynacja regularnych kontaktów placówki z rodzicami ucznia, pomoc uczniowi podczas zajęć dydaktycznym w ustalonym indywidualnie zakresie (np. pomoc w notowaniu materiału lekcyjnego, prac domowych i sprawdzianów, czytanie treści z tablicy lub podręcznika, pomoc w organizacji stanowiska pracy na lekcji), wsparcie w zakresie aktywizacji ucznia do pracy, budowie motywacji i samooceny, dostarczanie inspiracji do rozwoju zainteresowań, pomoc w komunikacji ucznia z nauczycielami i kolegami, prowadzenie dokumentacji pracy ucznia, w tym dziennika zajęć, planu zajęć rewalidacji indywidualnej, arkuszy obserwacji, teczki prac i wytworów ucznia.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkolapuszczykowo@gmail.com
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami