Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-11
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: pruszkowski, Rusiec, Mazowieckie, Polska
Poszukujemy nauczyciela współorganizującego kształcenie dla dzieci z autyzmem i Zespołem Aspergera w pełnym wymiarze godzin-wakat
Zatrudnienie od 1.09.2024

Wymagania:
odpowiednie kwalifikacje

Zakres obowiązków:
prowadzenie zajęć, spotkania z rodzicami, prowadzenie dokumentacji

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sprusiec@nadarzyn.pl

22 729 81 97
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W RUŚCU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami