Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-12
Wygasa: 2024-06-20
  • Miejsce: m. Jaworzno, Jaworzno, Śląskie, Polska
Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Jaworznie, Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. Orła Białego w Jaworznie zatrudni od 1 września 2024 r. nauczyciela współorganizującego kształcenie uczniów niepełnosprawnych w pełnym wymiarze godzin (20/20). Możliwe nadgodziny - zajęcia rewalidacyjne.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym. Konieczne kwalifikacje do pracy z dzieckiem ze spektrum autyzmu. Mile widziane dodatkowe uprawienia, np. surdopedagogika, oligofrenopedagogika. Komunikatywność, empatia, asertywność, umiejętność pracy w zespole, gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji.

Zakres obowiązków:
Współorganizowanie procesu wychowania i kształcenia, udzielanie pomocy nauczycielom w opracowaniu dostosowania wymagań edukacyjnych oraz doborze form i metod pracy z dzieckiem z uwagi na indywidualne potrzeby rozwojowe i edukacyjne oraz możliwości psychofizyczne ucznia.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
e-mail: sekretariat@zso.jaworzno.edu.pl

tel. (32) 762-91-49
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W JAWORZNIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami