Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-13
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: pruszkowski, Żółwin, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
nauczyciel współorganizujący kształcenie w klasie 1 SP.
2 dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego ze względu na zA.

Wymagania:
wykształcenie zgodne z § 35. Rozp. Ministra Edukacji i Nauki z dn. 14.09.2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli.

Zakres obowiązków:
22 godziny w klasie oraz 4 godziny rewalidacji

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zs.zolwin@brwinow.pl

tel. 22 7589397
mail: zs.zolwin@brwinow.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ŻÓŁWINIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami