Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-15
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: szamotulski, Nowa Wieś, Wielkopolskie, Polska
Zapraszamy do naszego zespołu nauczyciela współorganizującego proces kształcenia dziecka z autyzmem.

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe ( autyzm ).

Zakres obowiązków:
Współorganizowanie procesu dydaktycznego, indywidualne zajęcia rewalidacyjne.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
biuro@zlota-rybka.info lub w siedzibie Przedszkola Nr 1 w Nowej Wsi przy ul. Szkolnej 5a, 64-510 Nowa Wieś

516-619-188
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 1 W NOWEJ WSI
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami