Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-17
Wygasa: 2024-05-20
  • Miejsce: brzeziński, Brzeziny, Łódzkie, Polska
nauczyciel współoranizujący kształcenie z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych w klasie I

Wymagania:
Studia na kierunku pedagogika specjalna lub kwalifikacje do pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych

Zakres obowiązków:
nauczyciel współorganizujący kształcenie

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp1@brzeziny.pl

506197320
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO W BRZEZINACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami