Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-17
Wygasa: 2024-06-20
  • Miejsce: krakowski, Kobylany, Małopolskie, Polska
Dyrektor szkoły zatrudni nauczyciela współorganizującego dla ucznia z autyzmem.
W etacie 2 godziny rewalidacji.

Wymagania:
Kwalifikacje zgodnie z Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć rewalidacyjnych oraz pomoc w charakterze nauczyciela współorganizującego.
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POR. PIOTRA OLKA PS. "GOŁĄB" W KOBYLANACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami