Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-17
Wygasa: 2024-05-12
  • Miejsce: będziński, Strzyżowice, Śląskie, Polska
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 w Strzyżowicach poszukuje nauczyciela współorganizującego proces kształcenia dla ucznia kl.VIII posiadającego orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

Wymagania:
Posiadanie kwalifikacji do pracy z dziećmi
- słabosłyszący
- z niepełnosprawnością ruchową w tym z afazją
- zagrożeni niedostosowaniem społecznym
Posiadanie kwalifikacji do pracy nauczyciela

Zakres obowiązków:
Praca z uczniami szkoły podstawowej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@spstrzyzowice.pl

322672233
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY NR 1 W STRZYŻOWICACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami