Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-17
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: gostyński, Piaski, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca dla nauczyciela wspomagającego w grupie integracynej

Wymagania:
Kwalifikacje do zajmowanego stanowiska: Wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe, studia podyplomowe z Pedagogiki specjalnej

Zakres obowiązków:
Współpraca z nauczycielem w grupie, wspmaganie dzieci z niepełnosprawnościami.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole@edu.piaski-wlkp.pl

Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE SAMORZADOWE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami