Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Nowa Huta, Małopolskie, Polska
nauczyciel współorganizujący dla dziecka trzyletniego z orzeczeniem o niepełnosprawności sprzężonej - intelektualna w stopniu lekkim oraz ruchowa.

Wymagania:
Kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela współorganizującego kształcenie, zgodne z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA EDUKACJI I NAUKI z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli ( Dz.U 2023 poz. 2102).

Zakres obowiązków:
wspomaganie dziecka

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p108@mjo.krakow.pl

126441307
Nazwa placówki: SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE NR 108 "KRAINA TĘCZY" W KRAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami