Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-05-15
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Żoliborz, Mazowieckie, Polska
Poszukujemy nauczyciela z kwalifikacjami z zakresu pedagogiki specjalnej w celu współorganizowania kształcenia uczniów, do pracy w grupie dzieci 5 - letnich w wymiarze całego etatu - od zaraz.
Przedszkole mieści się na Żoliborzu w pobliżu pl. Wilsona, co ułatwia dostęp do różnych środków komunikacji miejskiej.

Wymagania:
Jednolite studia magisterskie lub studia I lub II stopnia w zakresie Pedagogiki Specjalnej oraz przygotowanie pedagogiczne
lub studia I i II stopnia w zakresie pedagogiki resocjalizacyjnej, logopedii, pedagogiki korekcyjnej (terapii pedagogicznej) lub wczesnego wspomagania rozwoju dziecka na kierunku innym niż pedagogika specjalna oraz przygotowanie pedagogiczne. Zależy nam na osobie otwartej na potrzeby dzieci, odpowiedzialnej, zaangażowanej, kreatywnej, chętnej do doskonalenia swojego warsztatu pracy i dzielenia się doświadczeniem, pogodnej i posiadającej umiejętność współpracy w zespole.

Zakres obowiązków:
Nauczyciel współorganizujący ma za zadanie wsparcie ucznia w realizacji programu nauczania i integracji z pozostałymi członkami grupy przedszkolnej oraz współpracę z nauczycielem wiodącym na gruncie procesów dydaktycznych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
e-mail: p109@eduwarszawa.pl

tel.: 22 8392896
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 109 "LUDECZKOWO"
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami