Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: pruszkowski, Pruszków, Mazowieckie, Polska
Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy - 20h tygodniowo w dwóch grupach wiekowych (dla 3 i 5 latka)

Wymagania:
Kwalifikacje z zakresu pedagogiki specjalnej z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Praca z 2 dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego - 3 i 5 latek

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
pm3@miasto.pruszkow.pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 3
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami