Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-05-05
  • Miejsce: m. Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
Dyrektor Miejskiego Przedszkola zatrudni nauczyciela współorganizującego proces kształcenia dziecka z autyzmem w wymiarze 1 etatu do 31.08.2024.

Wymagania:
Kalifikacje do pracy z dzieckiem posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego (autyzm), przygotowanie pedagogiczne, zaświadczenie o niekaralności

Zakres obowiązków:
Praca z dzieckiem posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego ze względu na autyzm.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
mp33@edukacja.czestochowa.pl

34 323 10 91
Nazwa placówki: MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 33
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami