Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-21
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Mokotów, Mazowieckie, Polska
Przedszkole nr 299 "Bernardyńskie Krasnale" zatrudni nauczyciela współorganizującego proces kształceniowa dla dziecka z autyzmem, w tym z zespołem Aspergera. Możliwość przedłużenia umowy na rok szkolny2024/2025. Oferty proszę składać mailowo: p299@eduwarszawa.pl lub telefonicznie 22 8422576

Wymagania:
-ukończone studia wyższe lub zakład kształcenia nauczycieli, w zakresie nadającym kwalifikacje do pracy z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną, -ma kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela w danym rodzaju placówki, a ponadto ukończyła studia podyplomowe, zakład kształcenia nauczyciela lub kurs kwalifikacyjny, w zakresie nadającym kwalifikacje do pracy z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną, -ma kwalifikacje wymagane do zajmowania stanowiska nauczyciela w przedszkolu, a ponadto ukończyła studia wyższe, studia podyplomowe, zakład kształcenia nauczycieli lub kurs kwalifikacyjny, w zakresie odpowiednim do niepełnosprawności dzieci/uczniów.

Zakres obowiązków:
Nauczyciel wspomagający w przedszkolu lub szkole zobowiązany jest do współpracy z innymi nauczycielami, specjalistami lub wychowawcami grup wychowawczych. Jego zintegrowane działania polegają na przekazywaniu informacji na temat dziecka lub tworzeniu opinii potrzebnej w opracowaniu oceny ucznia.
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 299 "BERNARDYŃSKIE KRASNALE"
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami