Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-22
Wygasa: 2024-05-19
  • Miejsce: łódzki wschodni, Tuszyn, Łódzkie, Polska
Poszukujemy co najmniej 3 nauczycieli współorganizujących, do pracy w oddziałach integracyjnych oraz do pracy indywidualnie z Uczniem. Oferujemy pełen etat, możliwe godziny ponadwymiarowe, jeśli Kandydat ma kwalifikacje do prowadzenia zajęć rewalidacyjnych.

Wymagania:
W przypadku pracy w oddziale integracyjnym - oligofrenopedagogika.
W przypadku pracy indywidualnie z Uczniem - wymagana terapia autyzmu.

Zakres obowiązków:
Do omówienia w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sp2tuszyn.pl

426143986
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami