Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-05-17
  • Miejsce: tarnowski, Łowczów, Małopolskie, Polska
Nauczyciel współorganizujący kształcenie dla dziecka z afazją w oddziale zerowym szkoły podstawowej.

Wymagania:
Wykształcenie: Logopedia, Pedagogika specjalna lub edukacja wczesnoszkolna z logopedią.

Zakres obowiązków:
Obowiązki nauczyciela współorganizującego kształcenie w kl. 0.
Zajęcia rewalidacyjne.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp.lowczow@interia.pl

505376651
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KSIĘDZA JERZEGO POPIEŁUSZKI W ŁOWCZOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami