Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-05-10
  • Miejsce: m. Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Olsztynie poszukuję do pracy nauczyciela współorganizującego proces kształcenia.

Wymagania:
Nauczyciel z przygotowaniem pedagogicznym z ukończonymi studiami w zakresie pedagogiki specjalnej.

Zakres obowiązków:
Współorganizowanie kształcenia specjalnego dziecka posiadającego orzeczenie oraz zadania związane z realizacją podstawowych funkcji szkoły - zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych. Współpraca ze specjalistami.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sp3.olsztyn.eu

(89) 5331270
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W OLSZTYNIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami