Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-05-10
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Targówek, Mazowieckie, Polska
Przedszkole zatrudni nauczyciela współorganizującego kształcenie na cały etat lub mniej.

Wymagania:
Ukończone kierunkowe studia wyższe z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Obowiązki nauczyciela współorganizującego kształcenie.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p155@eduwarszawa.pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 155 "ROZTAŃCZONA KRAINA"
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami