Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-06-20
  • Miejsce: m. Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Morska Szkołą Podstawowa w Gdańsku zatrudni nauczyciela wspomagającego na pełen etat od września 2024 r. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pracę w dużym i profesjonalnym zespole specjalistów d/s pomocy psychologiczno pedagogicznej

Wymagania:
wykształcenie wyższe kierunkowe uprawniające do pracy na stanowisku nauczyciela współorganizującego kształcenie

Zakres obowiązków:
wsparcie na lekcji uczniów z orzeczeniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych, prowadzenie indywidualnych zajęć rewalidacji

Małgorzata Filipowicz 603075555
rekrutacjamsp@morskaszkola.pl
Nazwa placówki: MORSKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ALEKSANDRA DOBY W GDAŃSKU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami