Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-08-02
  • Miejsce: oleski, Dobrodzień, Opolskie, Polska
Praca jako nauczyciel współorganizujący kształcenie ucznia w klasie 3 szkoły podstawowej.

Wymagania:
Wymagane kwalifikacje z zakresu surdopedagogiki lub tyflopedagogiki.

Zakres obowiązków:
Współorganizowanie kształcenia ucznia.

Pod numerem telefonu:
+48343575536
+48343575207
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W DOBRODZIENIU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami