Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-26
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Mokotów, Mazowieckie, Polska
Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia z dziećmi posiadającymi orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

Wymagania:
Ukończona pedagogika specjalna w w.w zakresie.

Zakres obowiązków:
Nauczyciel współorganizujący proces nauczania. Zakres obowiązków zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
CV prosimy przesyłać na adres mailowy: sp103@eduwarszawa.pl wpisując w tytule wiadomości "Nauczyciel wspomagający"
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 103 IM. BOHATERÓW WARSZAWY 1939-1945
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami