Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-27
Wygasa: 2024-05-30
  • Miejsce: m. Łódź, Łódź-Polesie, Łódzkie, Polska
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 169 w Łodzi zatrudni nauczyciela współorganizującego kształcenie dla ucznia w klasie VIII.

Wymagania:
Dyplom ukończenia na kierunku w zakresie pedagogiki specjalnej lub dowolnego kierunku studiów: jednolitych magisterskich oraz dodatkowo studia podyplomowe w zakresie pedagogiki specjalnej (dowolnej specjalizacji)

Zakres obowiązków:
Prawa i obowiązki określa ustawa z 26.01.1982 r. Karta Nauczyciela oraz Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 sierpnia 2017 r. w sprawie warunków organizowania kształcenia, wychowania i opieki dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych, niedostosowanych społecznie i zagrożonych niedostosowaniem społecznym.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
CV prosimy przesłać na adres:
kontakt@sp169.elodz.edu.pl

500 594 505
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 169 IM. MARII DĄBROWSKIEJ
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami