Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-29
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: oświęcimski, Zaborze, Małopolskie, Polska
zatrudnienie nauczyciela WKUN do wspomagania ucznia klasy IV z zespołem aspergera, który będzie również realizował zajęcia rewalidacyjne.

Wymagania:
ukończone kierunkowe studia podyplomowe w zakresie edukacji osób z autyzmem w tym z zespołem Aspergera

Zakres obowiązków:
zapewnia wsparcie uczniowi z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego oraz nauczycielom pracującym z tym uczniem.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zaborzesp@gmail.com

z dyrektorem szkoły lub zastępcą dyrektora.
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W ZABORZU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami