Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-30
Wygasa: 2024-08-16
  • Miejsce: piski, Drygały, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
Współorganizowanie procesu kształcenia w szkole

Wymagania:
Wyższe mgr z przygotowaniem pedagogicznym i ukończonymi studiami w zakresie pedagogiki specjalnej lub studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki

Zakres obowiązków:
Współorganizowanie kształcenia specjalnego posiadających orzeczenie oraz zadania związane z realizacją podstawowych funkcji szkoły, w tym współpraca ze specjalistami i nauczycielami pracującymi w szkole.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@spdrygaly.pl

874258001
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM.STANISŁAWA PALCZEWSKIEGO W DRYGAŁACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami