Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-05-03
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: piaseczyński, Łazy, Mazowieckie, Polska
Dyrektor podwarszawskiej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łazach zatrudni w pełnym wymiarze godzin nauczyciela współorganizującego proces kształcenia ucznia z autyzmem.

Wymagania:
Kwalifikacje do prowadzenia zajęć z uczniem z autyzmem, przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Zadaniem nauczyciela współorganizującego jest wspomaganie uczniów z niepełnosprawnościami w realizacji podstawy programowej, zapewnienie bezpieczeństwa podczas prowadzonych zajęć, dyżurów, wyjść i wycieczek, współpraca z nauczycielami i rodzicami.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@lazy.edu.pl

227577361
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W ŁAZACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami