Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: lubliniecki, Lubliniec, Śląskie, Polska
Dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych w Lublińcu zatrudni nauczyciela do prowadzenia zajęć rewalidacyjnych w niepełnym wymiarze czasu pracy .Wymagane kwalifikacje do prowadzenia zajęć rewalidacyjnych z uczniami z autyzmem,w tym z zespołem Aspergera. Składane oferty pracy powinny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych kandydata do celów niniejszej rekrutacji.

Wymagania:
Pełne kwalifikacje do prowadzenia zajęć rewalidacyjnych z uczniami z autyzmem,w tym z zespołem Aspergera. Wykształcenie zgodnie z Rozporządzeniem w sprawie kwalifikacji wymaganych od nauczycieli.

Zakres obowiązków:
Wspomaganie uczniów z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zsz@zszlubliniec.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
Liczba godzin (w tygodniu): 8