Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-05-07
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Bielany, Mazowieckie, Polska
Przedszkole nr 49 "Pluszowy Miś" na Bielanach poszukuje nauczyciela współorganizującego kształcenie dla dziecka z orzeczeniem.

Wymagania:
Wykształcenie zgodne z Prawem Oświatowym: studia w zakresie pedagogiki specjalnej lub studia na dowolnym kierunku i studia podyplomowe w zakresie pedagogiki specjalnej oraz przygotowanie pedagogiczne. Łatwość nawiązywania kontaktów zarówno z dziećmi jak i rodzicami. Sumienność w wypełnianiu obowiązków.

Zakres obowiązków:
Wsparcie dziecka z orzeczeniem w codziennym funkcjonowaniu. Współpraca z nauczycielami i innymi specjalistami pracującymi w przedszkolu oraz rodzicami.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p49@eduwarszawa.pl

228340012
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 49 "PLUSZOWY MIŚ"
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami