Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-05-07
Wygasa: 2024-05-21
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Wesoła, Mazowieckie, Polska
Dyrektor Przedszkola nr 259 "Leśna Bajka" zatrudni od zaraz nauczyciela współogranizującego kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami w wymiarze 0,5 etatu do dziecka z Autyzmem w tym zespołem Aspargera. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres p259@eduwarszawa.pl lub kontakt telefoniczny 22 773 61 79.

Wymagania:
Posiadane stosowne kwalifikacje i przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Wspomaganie dziecka w trakcie codziennego pobytu w grupie i prowadzenie specjalistycznych zajęć

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p259@eduwarszawa.pl

227736179
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 259 "LEŚNA BAJKA"
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami