Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-05-07
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Żoliborz, Mazowieckie, Polska
Dyrektor nowo otwartego Przedszkola nr 446 na warszawskim Żoliborzu zatrudni nauczyciela współorganizującego proces kształcenia dziecka z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Uczestnictwo w pracach zespołu WOPFU i IPET;
Analiza dostarczonej do placówki dokumentacji dziecka;
Prowadzenie dokumentacji pracy z dzieckiem;
Koordynacja regularnych kontaktów placówki z rodzicami dziecka;
Pomoc uczniowi podczas zajęć dydaktycznych w ustalonym indywidualnie zakresie - indywidualizacja ścieżki kształcenia;
Wsparcie w zakresie aktywizacji ucznia do pracy, budowie motywacji i samooceny, dostarczanie inspiracji do rozwoju zainteresowań;
Pomoc w komunikacji dziecka ze społecznością przedszkolną;
Prowadzenie dokumentacji pracy dziecka, w tym dziennika zajęć, planu zajęć rewalidacji indywidualnej, arkuszy obserwacji, teczki prac i wytworów ucznia.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p446@eduwarszawa.pl

(22) 277 22 70
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 446
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami