Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-05-08
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: ząbkowicki, Ciepłowody, Dolnośląskie, Polska
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ciepłowodach zatrudni nauczyciela współorganizującego kształcenie do ucznia klasy VII szkoły podstawowej (oligofrenopedagog)

Wymagania:
Przygotowanie pedagogiczne, pedagogika specjalna, oligofrenopedagogika.

Zakres obowiązków:
Obowiązki nauczyciela współorganizującego kształcenie.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyrektorzsp@cieplowody.pl

748103444
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W CIEPŁOWODACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami