Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-05-08
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Szkoła Podstawowa nr 52 w Gdańsku zatrudni nauczyciela współorganizującego kształcenie specjalne w pełnym wymiarze godzin. Swoje CV proszę przekazywać na adres mailowy szkoły: sekretariat@sp52.edu.gdansk.pl z dopiskiem: PRACA - WSPOMAGACZ.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie kierunkowe z pedagogiki specjalnej lub oligofrenopedagogiki z przygotowaniem pedagogicznym lub ukończone studia podyplomowe z zakresu pedagogiki specjalnej lub oligofrenopedagogiki.

Zakres obowiązków:
Współorganizowanie kształcenia specjalnego z dziećmi z niepełnosprawnościami na poziomie szkoły podstawowej - I - VIII.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sp52.edu.gdansk.pl

583416310
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 52 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W GDAŃSKU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo