Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-05-08
Wygasa: 2024-07-15
  • Miejsce: lidzbarski, Wilczkowo, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Praca w małym zespole klasowym (6os), w małej wiejskiej szkole. Uczennica klasy IV.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym
oligofrenopedagogika lub pokrewne do pracy z dzieckiem niepełnosprawnym w tym autyzmem i zespołem Aspergera

Zakres obowiązków:
Współorganizowanie kształcenia, praca z dzieckiem niepełnosprawnym

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Szkoła Podstawowa w Wilczkowie, Wilczkowo 73 ,11-135 Lubomino lub adres e-mail sp.wilczkowo@wp.pl

Nr telefonu 896165524
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W WILCZKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami